Maty wejściowe

Profesjonalne maty wejściowe wykonane są z chłonnego i odpornego na zniszczenie materiału. Zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń i wilgoci do wnętrza budynku, dzięki czemu zapewniają większą trwałość posadzek. Jest to szczególnie ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego.


Regularne, profesjonalne pranie mat zgodnie z ustalonym harmonogramem gwarantuje utrzymanie ich funkcjonalności i czystości. Maty wejściowe do biura zatrzymują piasek, wodę i  błoto pośniegowe. Zanieczyszczenia wnikają w głąb wycieraczki, a woda odparowuje. Piasek staje się niewidoczny. W przypadku zwykłych mat sklepowych zanieczyszczenie zatrzymuje się tylko na powierzchni, przez co wycieraczka jest trudna w czyszczeniu.


Wycieraczki wejściowe pełnią również funkcję dekoracyjną. Jako pierwsze zwracają uwagę osób, które wchodzą do budynków publicznych. Produkty mogą przyjmować dowolną wielkość – wycieraczki i maty wejściowe na zamówienie to funkcjonalne rozwiązanie dla każdego obiektu. Znajdują zastosowanie w biurach, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i wielu innych miejscach, w których potrzebne są trwałe oraz estetyczne maty wejściowe zewnętrzne i wewnętrzne. Wycieraczki na wymiar mogą występować w wielu kształtach, kolorach i wymiarach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do aranżacji wnętrza. Mata wejściowa na wymiar jest dobrym wyborem zarówno w przypadku standardowych, jak i dużych czy niestandardowych wejść do budynku. 


Maty wejściowe a bezpieczeństwo

Jednym z najczęściej występujących wypadków w pracy jest poślizgnięcie się na śliskiej powierzchni. Dochodzi do stłuczeń, a w najgorszym przypadku do złamań. Możesz temu zapobiec. Zastosuj maty wejściowe, antypoślizgowe ograniczając ryzyko upadku. Dzięki odpowiedniej amortyzacji oraz działaniu antypoślizgowemu mata wejściowa znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo w danym obiekcie. Wysokiej jakości produkty posiadają szeroki profil brzegowy, co sprawia, że całkowicie przylegają do podłogi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieraczek i mat wejściowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

 

 

BHP-Bejma Małgorzata Bejma
ul. Urodzajna 7
61-312 Poznań

Kontakt
tel.: +48 781 513 959
e-mail: biuro@bhp-bejma.pl