Maty wejściowe i wycieraczki

Maty wejściowe to praktyczne rozwiązanie dla wejść do lokali prywatnych, komercyjnych i pomieszczeń przemysłowych. Wszędzie tam gdzie występuje duże natężenie ruchu i zmienne warunki atmosferyczne.

 

Nasza oferta obejmuje  szeroką gamę wycieraczek pod względem  zastosowania , funkcji oraz kolorystyki. Zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasze maty wejściowe stabilnie przylegają do podłoża, chronią podłogi przed zniszczeniem i skutecznie oczyszczają podeszwy obuwia. Oferujemy zarówno sprzedaż jak również wynajem mat wejściowych.

W zależności od wybranego modelu maty wejściowe przeznaczone są na zewnątrz bądź wewnątrz budynków. Stosowane mogą być zarówno w lokalach prywatnych, ale również komercyjnych. Wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane gwarantują trwałość i długi okres użytkowania . 

Nasze maty wejściowe łączą w sobie nie tylko funkcjonalność i estetykę ale przede wszystkim zwiększają poziom bezpieczeństwa w zakład pracy i pomieszczeniach użytkowych.

Zabrudzenia przenoszone z zewnątrz na podeszwach butów mogą stać się przyczyną  zdarzeń takich jak np. poślizgnięcie. Najlepszym sposobem na ich uniknięcie jest układanie w wejściach głównych mat do wycierania obuwia. Antypoślizgowe wycieraczki , odporne na zużycia mają dużą zdolność zatrzymywania piasku, wody i błota poślizgowego. Chronią podłogi, zabezpieczając miejsca o dużym natężeniu ruchu.

Unikatowa technologia oraz szeroka gama kolorystyczna może być  skutecznym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających.

BHP-Bejma Małgorzata Bejma
ul. Urodzajna 7
61-312 Poznań

Kontakt
tel.: +48 781 513 959
e-mail: biuro@bhp-bejma.pl